Već nekoliko godina zvijezda plesne scene devedesetih uživa u selu Stara Drenčina, nedaleko Siska. Pronašla je mir, ali i svoj novi dom sa suprugom Krunom Ladišićem i sinom Janom. Više puta je govorila o tome koliko joj odgovara takav način života, pokazala kako voli kopati i biti u vrtu, meditirati i baviti se životinjama.
‘Samo prirodno’, opisala je prizor na kojem je možemo vidjeti kako kupi sijeno i stavlja ga u građevinska kolica/tačke. ‘Nemojte se mijenjati’, ‘Obožavam ovu ženu i da muze kozu’, ‘Meni najljepša Ivana i ovdje i bilo gdje’, kometiraju njeni fanovi.
View this post on Instagram
Život daleko od gradske vreve, ipak ju nije posve odvukao od muzike, a na YouTube kanalu je pokrenula i IBee Cooking Show u kojem pokazuje svoje kulinarske vještine.
View this post on Instagram
Izvor: tportal.hr
(S.P.)