Na prodaju kuća kriminalca koga su svi voljeli: Svi bi htjeli da je kupe

Piše: Redakcija

Kuća mafijaškog bosa Tonyja Soprana lika iz popularne serije “The Sopranos”, prvi put nakon više od 20 godina, od kada je emitirana prva epizoda serije koja je prirasla za srca mnogih, stavljena je na prodaju, a stvarni vlasnici ove nekretnine Patti i Victor Recchia, ozvaničili su cijenu u visini od 4,5 miliona dolara.

Vlasnici koji zbog same historije kuće koja je široj publici postala poznata tokom emitiranja serije, ističu kako je njena cijena realna, posebno zbog činjenice da su je već godinama unazad često opsedali brojni turisti koji su željeli da se fotografišu na ulazu u dom slavne mafijaške porodice. Iako na internet stranici “Zillow” koja procjenjuje vrijednost nekretnine na svega 1,53 miliona stoji i objašnjene da ova kuća zbog svoje lokacije i broja soba ne može vrijediti više od pomenute vrijednosti, njeni vlasnici su izričiti i traže tri puta veću sumu.

-Te stvari se mogu kvantifikovati. Ali mislim da ne možete da kvantifikujete suštinsku vrijednost ovog doma- tvrdi Victor.

On dodaje da kuća posjeduje četiri spavaće sobe i četiri kupatila kao i veliko dvorište, te nije realno da cijena bude niža od one koju su oni formirali.

Pročitajte još