Bivša anđelica Victoria’s Secreta potvrdila dolazak nasljednika

Piše: Redakcija

FOTO: INSTAGRAM
https://www.instagram.com/p/Bu6go1An6Hh/

Prije nekoliko dana u medijima mogli su se pročitati napisi kako je bivša anđelica Victoria’s Secreta i njen suprug Evan Spiegel dočekali najnovijeg člana porodice. U strogoj tajnosti porodila se Miranda Kerr. Iako je mnoge detalje vezane za svoju trudnoću krila od očiju javnosti, Miranda je ipak odlučila podijeliti sretne vijesti s fanovima na Instagramu. Otkrila je i kako se sin zove Myles.

– Ne možemo sakriti uzbuđenje zbog toga što smo postali roditelji dječaka. Jako smo sretni zbog Mylesa i hvala svima na riječima podrške i čestitkama – napisala je Miranda na svom službenom profilu na Instagramu.

View this post on Instagram

Mood 🥰

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

36-godišnja manekenka sa sadašnjim suprugom, osnivačem društvene mreže Snapchat već ima 17-mjesečnog sina Harta dok s bivšim suprugom Orlandom Bloomom ima 8-godišnjeg sina Flynna.

Pročitajte još