Lepa Brena u znak sjećanja podijelila video s majkom Ifetom i bratom Farukom

Piše: Redakcija

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/p/B–feXMlduw/

Lepa Brena raznježila je svoje fanove kada je na Instagramu objavila fotografije sa majkom.

Pjevačicina majka Ifeta Jahić preminula je 2014. godine, a Brena se prisjetila njenog rođendana, pa je pored fotografija i videa koje je objavila otkrila i koliko joj nedostaje.

View this post on Instagram

Mama🙏❤️💋Ljubav💕

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Brena je uvijek isticala da joj je majka jako bitna figura u životu, a posvetila joj je i jedan album – sevdalinke koje je ona voljela.

Ifeta Jahić(81) sahranjena je 24. novembra 2014. godine na bošnjačkom Meraja haremu u Brčkom. Uz Brenu su tada bili brat i sestra, suprug Boba i sinovi, te brojne kolege. Ifeta je preminula u zemunskoj bolnici, baš na dan porodične slave. 

Lepa Brena je na svoj rođendan 2010. godine ostala bez oca Abida, koji je preminuo u bolnici u Tuzli od posljedica saobraćajne nesreće. Abid je sahranjen na groblju u Brčkom u 82. godini života.

Pročitajte još