Đuro ponovo snima u Poljskoj

Piše: F.Š.

Popularni glumac Branko Đurić Đuro igrao je u seriji koja ima osam epizoda, a utjelovio je lik Josefa. Naime, Đuro je igrao u poljskoj seriji “Infamya” na Netflixu koja se počela emitirati prošle godine.

Priča se odvija oko 17-godišnje djevojke koja želi postati hip-hop muzičarka uprkos strogim pravilima svojih roditelja. Đuro je tada svima preporučavao da pogledaju seriju: “Pucnjava, ples, jurnjava, gliseri, pjesme, muzika… sa so mange”.

Đuro je posljednjih dana ponovo boravio uu Poljskoj zbog snimanja. Je li riječ o snimanju druge sezone serije “Infamy” ili se radi o nečemu sasvim drugom još nije poznato.

Pročitajte još