
Meghan Markle, osim serije, nedavno je pokrenula i lifestyle brend “As Ever”. Prva kolekcija brenda sastojala se od osam proizvoda, uključujući namaz od malina, jestivo cvijeće, čajeve i med. Kolekcija je očigledno izazvala velik interes te se rasprodala u manje od sat vremena, što je sama Markle potvrdila u objavi na Instagramu.
– Naše su police možda prazne, ali moje srce je ispunjeno. Sve se rasprodalo u manje od sat vremena i ne mogu vam dovoljno zahvaliti… na slavlju, kupnji, dijeljenju i vjerovanju. Ovo je tek početak. Krenimo – poručila je princeza.
View this post on Instagram
U ranijoj objavi na Instagramu potvrdila je da su “količine svakog sezonskog izdanja ograničene”. Tako trenutno nije poznato planira li ponovno staviti u prodaju sve proizvode iz prve kolekcije.