
Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
Petar Grašo, večeras nastupa u Sarajevu u sklopu regionalne turneje “Volim i postojim”, kojom obilježava tri decenije impresivne muzičke karijere.
Koncert će se održati u Domu mladih s početkom u 20 sati, a organizatori najavljuju vrhunsku produkciju, bogat repertoar najvećih hitova te atmosferu koju će publika dugo pamtiti.
– Sarajevo nosi posebnu emociju i tradiciju. Jedva čekam koncert u Domu mladih, to je grad u kojem se muzika uvijek pretvori u zajedničko pjevanje – poručio je Grašo uoči večerašnjeg nastupa.
Ulaznice su dostupne putem sistema ulaznica.org, kao i na platou Skenderije od 10 do 21 sat.
Podsjetimo, koncert je bio najavljen za 10. oktobar, ali je odložen za večeras zbog smrti legendarnog Halida Bešlića.