
Foto: AP
Pop zvijezda Katy Perry otvorila je dušu i progovorila o emocijama koje stoje iza njene nove pjesme “Bandaids”, koju je objavila nakon raskida sa dugogodišnjim partnerom i bivšim vjerenikom, glumcem Orlandom Bloomom.
Na svom Instagram profilu pjevačica je podijelila set fotografija sa snimanja spota i priznala da je dugo razmišljala da li uopće da objavi ovu pjesmu.
– Hvala svima na ljubavi… Iskreno, mjesecima sam se borila sa idejom da ovu pjesmu pustim u svijet. Čak i poslije svih ovih godina, može biti zastrašujuće biti ranjiv. Morala sam – napisala je Perry.
U objavi je dodala da se nada da će pjesma dotaći svakoga ko prolazi kroz sličan bol.
– Nadam se da će tekst rezonovati sa nekim ko je prošao kroz ono što sam ja prošla, da neće osjećati usamljenost i da će pronaći snagu da nastavi dalje, kao što sam i ja – poručila je pjevačica.
View this post on Instagram
Fanovi su odmah reagovali, zatrpavši pjevačicu porukama podrške.
U pjesmi “Bandaids”, Perry pjeva o kraju ljubavi i osjećaju napuštenosti. Iako nigdje ne pominje ime bivšeg partnera, fanovi su u stihovima i emotivnim scenama iz spota prepoznali aluzije na Blooma, sa kojim je pjevačica nedavno raskinula nakon gotovo deset godina veze.
Nakon raskida sa Bloomom u julu, Katy Perry je, prema pisanju američkih medija, uplovila u novu romansu sa bivšim kanadskim premijerom Justinom Trudeom.