Shakira se sinoć pojavila na velikoj premijeri filma “Zootopia 2” u Los Angelesu, a društvo su joj pravili njeni sinovi, Milan i Sasha. Njihov zajednički izlazak izazvao je oduševljenje prisutnih, posebno zbog elegantnih, međusobno usklađenih ljubičastih kombinacija.
Za ovu svečanu priliku pjevačica i njeni sinovi nosili su odjeću dizajniranu od strane Stelle McCartney, što je dodatno naglasilo njihov upečatljiv izgled na crvenom tepihu.
Shakira matched with sons Milan and Sasha in purple at the “Zootopia 2” L.A. premiere! 💜 pic.twitter.com/KiChguJ4DO
— ExtraTV (@extratv) November 14, 2025
Osim povratka ulozi, Shakira je za film snimila i novu originalnu pjesmu pod nazivom “Zoo”, uz koju je objavljen i prateći muzički spot. Time je još jednom potvrdila svoju ulogu u muzičkom dijelu franšize, kojoj se publika s mnogo entuzijazma vraća.
Sinovi su joj bili pratnja i ranije ove godine, kada je osvojila Grammy za najbolji latino pop album za izdanje “Las Mujeres Ya No Lloran”. Tada ih je na pozornici zagrlila nakon što joj je nagradu uručila Jennifer Lopez.
