
Foto: Društvena mreža “X”. @hqsinner
Danska manekenka bh. porijekla, Laila Hasanović, ukrala je pažnju na terenu nakon što je njen dečko, italijanski teniser Jannik Sinner, osvojio završni Masters u Torinu pobijedivši Carlosa Alcaraza.
Laila je u ruci držala svog malog psića Snoopyja, a njih troje zajedno su pozirali za prve zvanične fotografije nakon velikog trijumfa.
#Sinner e Laila, prima l’abbraccio poi la foto con lo staff (e il cagnolino). VIDEO#SkySport #SkyTennis https://t.co/sbGm4MffTB
— skysport (@SkySport) November 16, 2025
Tokom cijelog turnira, Laila je iz lože u Inalpi Areni pratila Sinnerove mečeve i bodrila ga u svakom trenutku. Posebnu pažnju izazvao je dvostruki dijamantski prsten na njenoj ruci, koji mnogi doživljavaju kao simbol njihove ljubavne priče.
Jedan od najdirljivijih trenutaka večeri bio je topli zagrljaj koji je Sinner uputio Laili – prizor koji su kamere i fotografi odmah zabilježili. Iako poznat po rezervisanom i skromnom pristupu privatnom životu, Sinner nije krio emocije i s djevojkom je proslavio još jednu pobjedu.
Jannik Sinner & Laila Hasanovic #NittoATPFinals pic.twitter.com/ecVNGimRw7
— Jannik Sinner HQ (@HqSinner) November 16, 2025
Podsjetimo, Laila Hasanović već je privukla pažnju svjetske javnosti svojom ranijom vezom s Mickom Schumacherom, sinom legendarog Michaela Schumachera. Sada, uz Sinnera, čini se da manekenka i teniser čine sjajan par, spajajući sport, glamur i emocije na svjetskoj sceni.