Mariah Carey objavila je božićne fotografije sa svojim blizancima Monroe i Moroccanom, koji su ove godine napunili 14 godina i mnoge iznenadili svojim zrelim izgledom.
Pop diva (56) pozirala je ispred bogato ukrašene jelke s djecom koju je dobila u braku s bivšim suprugom Nickom Cannonom. Monroe i Moroccan nosili su identične dukserice s natpisom „All I Want for Christmas Is You“, dok je Mariah blistala u crvenoj, svjetlucavoj haljini.
View this post on Instagram
Iako je pjevačica prethodnih dana dijelila i fotografije s Badnje večeri, Nick Cannon se nije pojavio ni na jednoj objavi. On je, s druge strane, tokom praznika dijelio fotografije s drugom djecom i njihovim majkama, uključujući Abby De La Rosu i Bre Tiesi.
Božićne objave Mariah Carey još jednom su pokazale koliko brzo njena djeca odrastaju, ali i ponovo skrenule pažnju na složene porodične odnose poznatog para.
