475

Foto: Nikola Cutuk / Pixsell
Eksplozivna naprava bačena je u utorak ujutru, 3. februara, na kuću Zdravka Čolića u Beogradu.
Eksplozija se dogodila oko 5 sati ujutro, a na mjesto događaja odmah je izašao dežurni javni tužilac, kao i policija. Utvrđuju se svi okolnosti ovog napada.
Pričinjena je materijalna šteta, ali, na svu sreću, niko nije povrijeđen.
Popularni Sarajlija se oglasio ovim povodom.
– Trenutno sam van zemlje, u Zagrebu završavam posljednje pjesme za novi album. U Beogradu je sve u redu, hvala Bogu da su svi dobro. Razumijem interes medija, ali moram istaći da su neke izjave u medijima protumačene na način koji ne odgovara stvarnom stanju. Uviđaj je u toku i čekamo policijski izvještaj – rekao je Čolić putem svoje PR agencije.