618
Ljeto je tek počelo, a društvene mreže već gore od atraktivnih objava poznatih dama. Među prvima koja je privukla pažnju bila je Hana Hadžiavdagić.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Nekadašnje TV lice i Sarajka sa zagrebačkom adresom objavila je na Instagramu provokativan set fotografija u kupaćem kostimu, oduševivši pratitelje vitkom figurom.
Hana je pozirala na jahti u društvu prijateljica, među kojima je bila i Meri Goldašić, a djevojke su uživale u suncu, koktelima i vožnji jahtom po Jadranu.
Objava je u kratkom roku prikupila veliki broj lajkova i komentara, a pratitelji su joj poručili da izgleda bolje nego ikad.
Hana važi za jednu od najutjecajnijih influenserica u regiji, a na Instagramu je prati više od 760 hiljada ljudi.
