Oglašavanje Dare Bubamare povodom teške nesreće u Novom Sadu

Piše: A. P.

Nakon što je strašna tragedija potresla Srbiju i Novi Sad, među prvima se oglasila Dara Bubamara.

Pjevačica je rođena u Novom Sadu te nije mogla ostati ravnodušna na tragične vijesti koje su potresle njen rodni grad.

Putem svog Instagrama podijelila je dva videoklipa koji su zabilježili trenutak urušavanja i reakcije prolaznika te pružila podršu unesrećenima.

Podsjetimo,prilikom urušavanja starog ulaznog dijela Željezničke stanice u Novom Sadu život je izgubilo najmanje 11 ljudi.

Pročitajte još