Ljubavna priča Sergeja Barbareza traje decenijama: Oženio je djevojku iz komšiluka, zajedno imaju dva sina

Piše: L. B.

Dok kao selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine privlači pažnju javnosti, Sergej Barbarez svoj privatni život godinama uspješno čuva daleko od reflektora.

Njegova supruga Ana rijetko se pojavljuje u medijima, zbog čega svaka njihova zajednička fotografija izazove veliko interesovanje. Poznata po nenametljivosti i prirodnom šarmu, Ana je kroz sve godine bila najveća podrška nekadašnjem kapitenu reprezentacije BiH.

Njihova ljubavna priča počela je još u Mostaru, gdje su odrasli u istom naselju. Ana je bila Sergejeva prva ljubav, a mladalačka romansa s vremenom je prerasla u skladan brak koji traje već decenijama.

Iz njihove ljubavi rođena su dva sina, Sergijo Luis i Filip Andre. Dok je Barbarez gradio uspješnu međunarodnu fudbalsku karijeru, porodica je jedno vrijeme živjela u Hamburgu, gdje su zajedno odgajali sinove.

Foto: Društvene mreže

Za razliku od mnogih partnerica poznatih sportista, Ana nikada nije težila medijskoj pažnji. Upravo zbog toga njihovi rijetki zajednički trenuci koje podijele s javnošću uvijek privuku posebnu pažnju navijača i poštovalaca jednog od najomiljenijih bh. fudbalera.

Pročitajte još