Princ Charles, nasljednik britanske krune, navodno je imao još jednu ljubavnicu. Riječ je o ženi za koju je govorio da ga jedina razumije.
Naime, britanski mediji vjerno prate vezu Camille i Charlesa. Iako su tokom svoje dugogodišnje ljubavi oboje bili u braku, konačno su se vjenčali 2005. godine.
Prema informacijama britanskog ”Expressa”, princ Charles bio je zavodnik i u svom životu imao je brojne žene. Jedna od njih ipak se isticala.
Dale Tyron, bila je u braku s jednim od njegovih najboljih prijatelja, Lordom Anthonyjem Tryonom. Kada je bio s Dale, navodno je istovremeno počela njegova romansa s Camillom.
– Neki čak govore da je Charles nju opisivao kao jedinu ženu koja ga razumije. Dale je tokom godina jako pažljivo pričala o Charlesu u medijima, te je negirala sve navode da je ikada bila u vezi s princem – kazao je izvor blizak kraljevskoj porodici
Dale je preminula 1997. godine, tri mjeseca nakon smrti princeze Diane.

