Sve ljubavi Katarine Radivojević: Od Igora Kojića koji je ostavio radi Severine, pa do poznatog oskarovca

Piše: I. H.

Srbijanska glumica Katarina Radivojević (44) bh. publici poznata je po ulozi u filmu “Zona Zamfirova”,  te serijama “Ubice mog oca” i “Najbolje godine”, te je jedno vrijeme bila vrlo popularna u cijeloj regiji, no posljednjih godina rijetko je imamo priliku vidjeti.

 

Katarina je od 2019. godine angažovana kao saradnica za kulturu u konzulatu Republike Srbije u New Yorku, ali ovih dana ponovo je u Srbiji.

 

Tokom svog boravka u Beogradu, nije propustila koncert Stjepana Hausera, kojeg je održao u Štark Areni. Na koncert je došla s pjevačicom Anom Stanić, a na ulazu u Arenu dočekali su je fotografi, kojima je spremno pozirala.

Pixsell

Katarina je, prije toga, posljednji put u Beogradu snimljena u januaru ove godine, na premijeri filma “Oluja”.

 

Inače, glumica je odmah nakon završetka snimanja serije “Najbolje godine” 2011. godine preselila u Ameriku, a pisalo se da je to napravila zbog ljubavi. Tek je kasnije priznala da je bila u vezi s glumcem i oskarovcem Beniciom del Torom.

 

U prošlosti je ljubila i Igora Kojića, koji je brzo nakon njihovog prekida uplovio u bračnu luku sa Severinom, a šuškalo se da je zbog nje i ostavio. Na popisu njezinih bivših je i Vidoje Ristović, pokojni suprug naše voditeljice Nikoline Pišek.

Katarina je karijeru započela u kultnoj seriji “Policajac sa Petlovog brda”, a od samih početaka važi za jednu od najljepših glumica u regiji.

Pročitajte još