Princeza od Walesa puštena je iz bolnice nakon što je podvrgnuta operaciji abdomena, a oporavak će nastaviti u porodičnom domu u Windsoru. U najvećoj tajnosti, baš kao što je i dovezena u privatnu londonsku bolnicu, Kate Middleton istu je napustila i to nakon što je u njoj provela gotovo dvije sedmice.
View this post on Instagram
Kensingtonska palača izdala je saopćenje u kojem stoji kako se princeza od Walesa vratila u porodični dom u Windsoru. Upravo tamo nastavit će se njen oporavak nakon kirurškog zahvata, no javnost i dalje nije upoznata s time zbog čega je zapravo omiljena članica britanske kraljevske porodice uopšte i završila na operacijskom stolu.
Jedino što je poznato je da će joj trebati nekoliko mjeseci da se u potpunosti oporavi, a već je najavljeno kako njeno prvo pojavljivanje ne treba očekivati prije Uskrsa ove godine.
U istoj bolnici u kojoj je Kate boravila sada je ostao kralj Charles III, kojem je također produžen boravak nakon operacije povećane prostate. Upravo je on, samo nekoliko sati prije vlastite operacije, posjetio Kate u bolnici kako bi joj poželio brz oporavak, a tim je potezom zapravo jasno dao do znanja koliko cijeni snahu.
