Pogledajte kako Nikolina Pišek uređuje vilu u koju nije dočekala da useli sa Vidojem

Piše: L. K. P.

Nikolina Pišek odlučila je uređuje vilu u zagrebačkom naselju Šestine, koju je kupila s pokojnim suprugom Vidojem Ristovićem. Sve planove o uređenju njihovog doma prekinula je Vidojeva iznenadna smrt, a nakon gotovo dvije godine voditeljica je odlučila nastaviti uređivati impozantnu građevinu.

Kako je objavila na Instagramu, naručila je ormare po mjeri i pregradna vrata. Da je riječ o vili koju je kupila s Vidojem svjedoči to što se na terasi koju je snimila vidi fasada bordo boje, kakvu smo vidjeli na Nikolininim ranijim snimkama.

Poznato je kako su Nikolina i Vidoje planirali useljenje u tu luksuznu kuću ispod Sljemena. Nakon suprugove smrti, pokušala ju je prodati za 1,7 miliona eura.

Potencijalnih kupaca za vilu možda je i bilo, ali kad su vidjeli zabilježbu u vlasničkom listu, a to je tužba kćeri pokojnog Vidoja, vjerojatno su odustali. U vlasničkom listu može se iščitati hipoteka od 400.000 eura upisana 14.5.2021. godine, a druga hipoteka u istom iznosu upisana je na Odvjetnički ured Hraste & partneri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

– Jedinstvena kuća smještena u Šestinama na mirnoj ulici s prekrasnim pogledom i bazenom. Kuća je otvorenog tlocrta s velikim boravkom, kuhinjom izlazom na bazen, 3 spavaće sobe i prostorom za osoblje’, oglas je to u kojem se iznajmljuje kuća Nikoline Pišek od 420 m2 i tri puta većom okućnicom. Cijena? 6.000 eura mjesečno.

Opremljena je vrhunskim materijalima, alu stolarijom, grijanjem putem dizalica topline, podno grijanje je postavljeno po cijeloj površini kuće. Ima i smart house sustav, pripremu za solarne panele te terrazzo podne obloge po cijeloj površini kuće.

Nikolina traži podstanara za vilu ne samo u Hrvatskoj, već i u Srbiji i Sloveniji, s obzirom na to da je kuća oglašena i u tim državama.

Pročitajte još