Zašto Melina više ne ide u Bihać, svoj rodni grad?

Piše: L. B.

Foto: Instagram

Vijest o okončanju braka između Harisa Džinovića i modne kreatorke Meline Galić, mlađe od njega čak 30 godina, odjeknula je kao bomba i mjesecima punila medijske stupce. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova odlučio je prošle godine da stavi tačku na brak i da poslije 22 godine ljubavi svako krene svojim putem.

Haris i Melina su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje djece, sina Kana i kćerku Đinu, u bračne vode stupili su 12 godina kasnije, a Melina se nakon svega preselila da živi na Azurnoj obali, u Monaku.

– Šta mene vraća u mladost… To je, nekako, ovaj zimski period, dolazak mojih roditelja… Nažalost, više ne idem u Bosnu, u Bihać, gdje sam rođena. U Zagreb odem jako rijetko. Moje dvije prijateljice, koje su sa mnom još iz srednje škole, uvijek me vrate u taj period, u mladost. Taj period mi je bio jako sladak i, da kažem, simpatičan. Ta vrsta mladosti mi se rano završila. Sa 22 godine rodila dijete, postala porodična žena – istakla je Melina za “Blic”.

Pročitajte još