
Marija Šerifović oglasila se na društvenim mrežama nakon što su se pojavile glasine da bi nakon napuštanja žirija Zvezda Granda mogla preći u žiri Pinkovih zvezda.
– Od septembra neću biti član nijednog žirija televizijskog formata, jer je vrijeme za odmor, a jedini kandidat koji me zanima je Šerifović Mario – otkrila je pjevačica.
Podsjetimo, početkom mjeseca Marija Šerifović je potvrdila da nakon deset godina napušta žiri Zvezda Granda.
– Sve ove godine bile su mnogo više od posla. To je bilo veliko, nezaboravno iskustvo, puno smijeha, suza, rasprava, nade i nevjerovatnih mladih ljudi koji su me inspirisali i podsjetili zašto muzika mijenja živote. Kroz sve sezone rasla sam kao umjetnik i kao čovjek. Imala sam sreću da učim od najboljeg, mog Saleta, koji bi se danas sigurno sa mnom posvađao. Hvala ti što sam bila dio ovog neba. Bila je čast, direktore – objasnila je tada.
Osim Šerifović, žiri Zvezda Granda napustili su Dragan Stojković Bosanac i Viki Miljković, koji su se pridružili drugom formatu.