873

Foto: Dusko Jaramaz/PIXSELL
U Beogradu je održano odavanje počasti Gabi Novak, Matiji i Arsenu Dediću.

Foto: Dusko Jaramaz/PIXSELL
U Beogradu je održano odavanje počasti Gabi Novak, Matiji i Arsenu Dediću.
Smrt Gabi Novak rastužila je cijelu regiju, a u Srbiji su se sinoć u njihovu čast okupili brojni građani.
U dirljivom obraćanju koje se širilo društvenim mrežama istaknuto je da su “Dedići bili čitav svemir lirskog utočišta, jedno veliko srce koje nikada neće prestati kucati” te da njihov odlazak označava kraj jedne epohe, ali ne i svijeta koji su stvarali.
@nezovimerada Gabi 💔 #gabinovak #arsendedic #matijadedic #beograd #tamodaputujem ♬ original sound – Radmila
“Bravo, ljudi”, “Divno”, “Respekt”, “Lijepo za vidjeti”, samo su neki od komentara na društvenim mrežama.
Kako prenosi Kurir, u Beogradu kod Terazijske česme odzvanjale su bezvremenske pjesme poput “O, mladosti”, “Pamtim samo sretne dane” i “Kuća pored mora”, a emocije okupljenih bile su vidljive na svakom koraku.