Michelle Obama ima mnogo talenata. Tokom svog boravka u Bijeloj kući, kao prva dama znala je tako lako šarmirati cijelu publiku koja bi se našla pred njom, potaknuti Amerikance da se hrane zdravo, i s lakoćom iznijeti svaku haljinu. Mjesecima kasnije, nakon što je napustila 1600 Pennsylvania Aveniju, dokazala je još jednu vještinu – kako na najbolji način upotrijebiti Instagram. Čini se da niko, piše „Vanity Fair“, nema bolje postove vezane za godišnjice od bivše prve dame. Tako je Michelle ove sedmcie na svom profilu objavila crnobijelu fotografiju sa svog vjenčanja s Barackom Obamom, uz koju je napisala veoma emotivnu poruku povodom 25. godišnjice braka.
-Četvrt stoljeća kasnije, ti si još uvijek moj najbolji prijatelj i najbolji čovjek kojeg poznajem, Volim te – napisala je Michelle.
