520
Nakon pet godina grupa “Crvena jabuka” započela je ovog vikenda Američko-Kanadsku turneju na najbolji mogući način; rasprodatim i spektakularnim koncertima u New York i Torontu.
Za cjelokupnu turneju vlada izuzetno veliko interesovanje što pokazuju gužve i veliki redovi pred ulazima dvorana.
Dok momci iz “Crvene jabuke” predvođeni Draženom Žerićem izvode brojne hitove iz svoje preko 30 godina duge karijere, publika se pretvorila u jedan veliki hor, pa su koncerti s nekoliko biseva trajali i do tri sata.