I ove godine, 19. novembra zajedno s više od 60 zemalja svijeta, BiH je obilježila Dan muškaraca. Promovirajući zdravlje i važnost uloge muškarca u društvenoj zajednici, danas je u Alta centru u Sarajevu Svjetski dan muškaraca obilježen prigodnim programom.
– Fantastično smo se proveli, govorili o muškarcima, njihovim hobijima i strastima. Apelovali na muškarce da više vode računa o svom zdravlju i podijelili puno poklona. dm je Kantonalnoj bolnici iz Zenice uručio poklon bon od 3000 KM, odjelu urologije, a Wilkinson me uspio nagovoriti da obrijem bradu koju nisam brijao godinama. Sve u svemu, fantastičan dan, puno zabave, smijeha, poklona od naših prijatelja, a posebno smo ponosni što je BiH među 60 zemalja svijeta koje obilježavaju ovaj dan, kazao je za “Azru” jedan od organizatora Muhamed Mizić.