
Foto: AP
Zayn Malik i Louis Tomlinson radit će zajedno na novom Netflixovom dokumentarcu, prenose strani mediji.
Bivši članovi grupe One Direction krenuli su na putovanje širom SAD kako bi snimili projekat u kojem će, prema pisanju Sana, govoriti o uspomenama iz vremena provedenog u bendu, kao i o preminulom kolegi Liamu Payne-u.
Snimanje je navodno već počelo, a dokumentarac bi trebao biti objavljen sljedeće godine.
Malik i Tomlinson su navodno potpisali višemilionski ugovor za ovaj projekat.
Podsjetimo, One Direction, koji su činili još i Harry Styles, Nial Horran te pokojni Liam Payne, otišao je na neodređenu pauzu u januaru 2016. godine, dok je Malik napustio bend još u martu 2015. Bend je formiran 2010. godine na X Factoru te je jako brzo osvojio srca publike diljem svijeta.
Payne je tragično preminuo u oktobru 2024. godine nakon što je pao sa trećeg sprata hotela u Buenos Airesu. Njegove kolege iz benda su se prvi put emotivno okupile na njegovoj sahrani, 20. novembra.