Maja Šuput čestitala rođendan Šimi Elezu: “Imati tebe je blagoslov”

Piše: A. P.

Foto: Instagram

Maja Šuput putem društvenih mreža čestitala je rođendan Šimi Elezu, poznatom po učešću u emisiji “Gospodin savršeni”.

Nakon što su hrvatski mediji početkom juna otkrili da su se Šuput i Nenad Tatarinov razveli još krajem marta ove godine, 46-godišnja pjevačica ubrzo je privukla pažnju javnosti glasina­ma o novoj vezi s Elezom.

Iako su već ranije bili viđeni zajedno, pjevačica je sada prvi put objavila zajedničke fotografije sa Šimom, povodom njegovog 27. rođendana.

– Nek ti je najsretniji! Ostani tačno ovakav kakav jesi. Toliko normalan, duhovit, skroman, jednostavan, šarmantan, pristojan, a opet toliko velik. Ostani zauvijek toliko raspjevan, neumoran, a opet jedina si osoba koja zakunja u svakom taxiju putem do doma. Imati tebe pored sebe je svakako blagoslov i zato sretan ti rođendan, Šime, a sve ostalo… Ma sve znaš – napisala je Šuput.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by majasuput (@majasuput)

Šime se ranije pojavio u spotu za Majinu pjesmu “Nisam ja za male stvari”, za koju je pjevačica tada izjavila da su ga izabrali jer se “savršeno uklapa u vizual koji je željela”.

Nedugo nakon toga, Elez je viđen u publici tokom Majinog nastupa na festivalu u Vodicama, gdje mu je sa scene posvetila upravo tu pjesmu.

Pročitajte još