Popularna pjevačica Aleksandra Prijović na svom Instagram profilu podijelila je dirljivu porodičnu fotografiju kojom je proslavila deset godina veze s Filipom Živojinovićem, posinkom Lepe Brene i Bobinim sinom.
Uz fotografiju, Aleksandra je napisala:
„Prije 10 godina počeli kao dvoje. Danas nas je četvoro. Hvala ti za 10 najljepših godina @f.zivojinovic“
Na fotografiji se vide svi članovi porodice, a osmijesi i zagrljaji pokazuju koliko su povezani i koliko uživaju u zajedničkim trenucima. Objava je odmah prikupila hiljade lajkova i komentara fanova, koji su im uputili iskrene čestitke i izrazili divljenje njihovoj skladnoj porodici.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Aleksandra i Filip često dijele porodične trenutke, od rođendana i praznika do svakodnevnih sitnica, pokazujući koliko je važno cijeniti zajedništvo, ljubav i sreću u porodici. Njihova priča inspiracija je mnogima u regiji, a fanovi često ističu koliko je lijepo vidjeti sklad i toplinu u njihovom domu.
