Zdravko Čolić nakon napada na kuću: “Svi su dobro, to je najvažnije”

Piše: A. P.

Foto: Nikola Cutuk / Pixsell

Eksplozivna naprava bačena je u utorak ujutru, 3. februara, na kuću Zdravka Čolića u Beogradu.

Eksplozija se dogodila oko 5 sati ujutro, a na mjesto događaja odmah je izašao dežurni javni tužilac, kao i policija. Utvrđuju se svi okolnosti ovog napada.

Pričinjena je materijalna šteta, ali, na svu sreću, niko nije povrijeđen.

Popularni Sarajlija se oglasio ovim povodom.

– Trenutno sam van zemlje, u Zagrebu završavam posljednje pjesme za novi album. U Beogradu je sve u redu, hvala Bogu da su svi dobro. Razumijem interes medija, ali moram istaći da su neke izjave u medijima protumačene na način koji ne odgovara stvarnom stanju. Uviđaj je u toku i čekamo policijski izvještaj – rekao je Čolić putem svoje PR agencije.

Pročitajte još