„Voljela bih djevojčicu“: Seka Aleksić otkrila neostvarenu želju

Piše: L. B.

 

Foto: Instagram

Pjevačica Seka Aleksić iskreno je govorila o porodičnom životu, planovima za proširenje porodice, ali i odgoju djece. Tom prilikom još jednom je priznala da bi jednog dana voljela dobiti kćerku.

U razgovoru s medijima dotakla se i braka sa suprugom Veljko Piljikić, s kojim već godinama gradi stabilan i skladan porodični život, naglasivši koliko su normalne životne vrijednosti važne u odgoju djece.

– Većina ljudi jede grah, većina je imala kokoške, ako ne u gradu, onda kod bake i djeda. Oni koji imaju komplekse uvijek će se truditi da budu nešto što nisu. Ja mogu sjediti u nekom gradu i jesti kavijar, iako mi ne prija, ali isto tako mogu jesti grah – a grah je najbolji treći dan – rekla je Seka kroz osmijeh.

Pjevačica je potom govorila o svakodnevici u braku i otkrila kako odgaja sinove.

– Nema tu neke tajne. Poštujemo se, veliki smo drugari i prijatelji, a trudimo se djecu odgajati u duhu normalnih vrijednosti. I jedna i druga strana moraju ponekad popustiti i oprostiti. Moj muž nekada ima dva treninga, a onda razumije moje snimanje i obaveze. Sve se dogovorimo i djecu nikada ne ostavljamo samu. Veljko je više posvećen odgoju djece nego ja – kao pedagog sam nula – iskreno je rekla pjevačica.

Dodala je i da kod njih postoje jasna pravila kada je riječ o tehnologiji.

– Moja djeca ne koriste telefon od 12 do 18 sati. Igraju se klikerima na ulici, voze bicikl, a igrice su svedene na minimum. Druže se s djecom običnih ljudi i svi roditelji su divni – kazala je Seka.

Na kraju je otkrila da priželjkuje još jedno dijete, a posebno bi je obradovala djevojčica.

– Voljela bih nakon koncerata roditi još jedno dijete. Bilo bi divno da bude djevojčica, kažu da kćerke i očevi imaju poseban odnos. Ja po prirodi imam više muških hormona, ali ako bude žensko – nadrljala je – našalila se pjevačica.

Pročitajte još