Šime Elez se prvi put oglasio nakon raskida s Majom Šuput: Evo šta je poručio

Piše: L. B.

Šime Elez se oglasio prvi put nakon što je pjevačica Maja Šuput saopćila da su raskinuli ljubavnu vezu.

Ova vijest je iznenadila hrvatsku javnost, s obzirom na to da su Maja i Šime važili za skladan i atraktivan par.

Šime, prošlogodišnji pobjednik rijaliti formata „Gospodin Savršeni“, za Net.hr je kratko progovorio o raskidu, ali bez ulaska u detalje.

„Maja i ja privatne trenutke nismo dijelili s javnosti. Prekid je naša privatna stvar i tako će i ostati, stoga ne planiram davati dalje komentare na tu temu“, poručio je Šime.

Time je jasno stavio do znanja da privatnost želi zadržati za sebe i da o raskidu neće dalje govoriti.

Pročitajte još