Nova doza Meghan Markle: Ko je prvi rekao volim te, ona ili Harry?

Piše: A. P.

Foto: Netflix

Meghan Markle je predstavila novu sezonu emisije “With Love, Meghan” na Netflixu. Već prva epizoda nastavka izazvala je niz reakcija u javnosti Velike Britanije.

Inače, sezona je izašla nakon što su vojvoda i vojvotkinja od Sussexa potpisali novi višegodišnji ugovor s Netflixom.

A evo i par detalja iz prvih epizoda.

Prisjećajući se njihove ljubavne priče, Meghan je otkrila da je princ Harry prvi izgovorio ‘Volim te’- nedugo nakon što su počeli hodati 2016. godine.

Što se tiče same Meghan, priznala je da je znala da je Harry njen na njihovom trećem izlasku – sedmičnom safariju u Bocvani.

U trećoj epizodi, voditelj emisije “Queer Eye”, Tan France, pitao ju je je li postojao određeni trenutak kada je znala da je veza ‘prava stvar’.

– To je bilo na našem trećem spoju. Otputovali smo u Bocvanu i kampirali smo zajedno pet dana. Stvarno se upoznate kada ste zajedno u malom šatoru – rekla je Markle.

Podsjetimo, princ Harry i Meghan Markle napustili su Veliku Britaniju i svoje uloge starijih članova kraljevske porodice 2020. godine kako bi započeli novi život u sunčanom Montecitu. Bivša glumica nije kročila u Veliku Britaniju od septembra 2022., kada je par bio u dobrotvornom posjetu, a kraljica je umrla.

Pročitajte još