Poruka o vječnoj podršci i ljubavi koja jača svaki dan

Piše: A. P.

Foto: Instagram / @ladygaga

Nakon velikog trijumfa na MTV Video Music Awardsu, Lady Gaga oglasila se se s posebnom porukom svom zaručniku istaknuvši koliko joj njegova podrška znači.

Naime, muzička ikona je na Instagramu podijelila kako slavi četiri pobjede s dodjele nagrada te napisala emotivnu objavu. Ona je ukupno osvojila 12 nominacija za dodjelu MTV nagrada.

– Kreiranje ovog albuma, izrada plana, izgradnja svake vizije s tobom, beskrajni razgovori o tome što bismo stvorili i učinili za čudovišta bilo je iskustvo koje nikada nisam mogla zamisliti – navela je Gaga.

Pjevačica dalje ističe da naročito cijeni koliko njen zaručnik voli publiku koja je prati.

– Srce mi je ispunjeno srećom koliko ih voliš jer ih volimo skupa svaki dan, brineš se koliko i ja da se ljudi osjećaju viđenim u svijetu. Zauvijek sam zahvalna na tome koliko me voliš i boriš se za mene. Toliko naporno radiš sa mnom od zore do sumraka, svaki dan živeći muziku, nastupe i planove svojim znojem i suzama – napisala je Gaga.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Gaga dalje navodi da je najsretnija djevojka na svijetu, kao i da beskrajno voli svog partnera. Ona je prokomentarisala i kreativnu saradnju s partnerom prilikom rada na njenom šestom albumu “Mayhem”.

– Imati tvoju kreativnu pomoć u našoj umjetnosti, poslu i ljubavi je sreća kakvu nikad nisam upoznala. Znam da si čovjek s mnogo talenata, a tvoj um i dobro srce su ono što te čini sjajnim. Vidjela sam da nema ništa što ne možeš uraditi. Ti si moj umjetnik godine i ljubav mog života – poručila je pjevačica.

Gagina emotivna objava uslijedila je nakon što je primila nagradu za izvođačicu godine, koju je posvetila upravo svom partneru. Podsjetimo, Lady Gaga je ranije otkrila i da su njene zaruke s Polanskyjem odigrale ulogu u pisanju pjesme “Blade of Grass” s albuma “Mayhem”.

Pročitajte još