Oglasio se dečko Nore iz ‘Survivora‘ o gubitku njihove bebe: To što je ona prošla ne bih poželio nikome

Piše: Selma Bošković

Foto: Instagram @unignorable_fit

Nora Dominko iz Varaždina takmičarka je plavog tima avanturističkog showea “Survivor”. Pred kamerama je odlučila da ispriča svoju tešku životnu priču, koja je počela od njenog ranog djetinjstva, od odrastanja u sekti, smrti majke pa sve do gubitka djeteta.

Sada se oglasio i njezin dečko Dino Jukić koji je za Dnevnik.hr progovorio o njihovom teškom periodu nakon smrti bebe.

– Kada je pričala svoju priču, pustio sam suzu iako već sve znam o tome. To što je Nora prošla ne bih poželio nikome. Nije me iznenadilo što je govorila o tome jer je Nora jedna snažna žena koja je sve to prebrodila i okrenula se prema pozitivnoj budućnosti, započeo je Dino.

Prije godinu dana, njihova beba preminula je pri porodu, što je Nori zadalo još jedan bolan udarac, a par je prošao kroz teža period.

– Gubitak djeteta ostavio je jednu veliku rupu u mojem srcu, ali život ide dalje i čovjek se mora pomiriti s time i nastaviti sa svojim životom koliko god bilo teško. Ispričao je te zatim otkrio kako je reagirao kada mu je Nora rekla da ide u “Survivor”.

Foto: Instagram @unignorable_fit

– Kada je rekla da će se prijaviti na ‘’Survivo’’r, prvo sam mislio da se šali jer se radi o showu u kojem su dosta teški uvjeti. Ali kada sam vidio da je ozbiljna po tom pitanju, pružio sam joj podršku i rekao da je jedva čekam gledati na TV-u, objasnio je dodajući da ju sada čak i više podržava nego kada je ušla u show.

– Je li dovoljno da vam kažem da mi je nekada od navale adrenalina i emocija teško zaspati nakon gledanja Survivora? Navijam, skačem, lupam, psujem, udaram u ormar. Nekada ne znam je li svjetsko prvenstvo ili Survivor, tako da mislim da je podrška još jača nego kada je ulazila. Moje zlateko u Survivoru trnutno je highlight moga dana, tako da se prati svakodnevno, čak se i premotavaju epizode i analiziram doslovno sve. Zadovoljan sam u potpunosti s njom i načinom na koji se predstavila, ponosno je rekao.

Pročitajte još