2,8K

Saša Popović je već neko vrijeme odsustan sa snimanja muzičkog takmičenja “Zvezde Granda” zbog lošeg zdravstenog stanja. Članovi žirija često ističu da se njegovo odsustvo osjeti te koliko jedva čekaju da se vrati.

Producent, muzički direktor i član žirija Aleksandar Milić Mili pojavio se danas na snimanju novih epizoda emisije. Tom prilikom je objasnio kako je Popović upućen u sve što se dešava na snimanjima.
– U kontaktu smo naravno, uskoro se vraća – rekao je Mili.

Također, Mili je također naglasio da snimanja prolaze super, ali da im mnogo nedostaje kreativni dirketor.