1,1K

Foto: Cropix. Goran Mehkek
Povodom godišnjice impresivnih 55 godina grupe, Novi Fosili održali su veliki slavljenički koncert u Areni Zagreb. Ovaj koncert ujedno predstavlja i završetak njihove muzičke karijere.
Tim nastupom Sanja Doležal, Vladimir Kočiš Zec i Marinko Colnago oprostili su se od svoje vjerne publike koju čine sve generacije. I nema sumnje, članovi legendarnog benda koji postoji 55 godina s pozornice odlaze u svom stilu i uz hitove koji će se još dugo pjevati.
View this post on Instagram
Podsjetimo, muzičari su početkom godine najavili da će ovo biti oproštajni koncert.
– Možda ćemo i mi zapjevati negdje u publici, ali na sceni više ne. Mislimo da svi mi u bendu već imamo dosta godina i da treba da se povučemo dostojanstveno – rekli su članovi grupe.