
Izvor: Pixsell / Autor: Sandra Simunovic/PIXSELL
Doris Pinčić poznata je po vitkoj figuri, no nekada se i ona borila s viškom kilograma.
U emisiji “Na kavi kod Doris” koju je svojevremeno vodila, pokazala je fotografije iz tinejdžerskih dana priznavši da je imala 25 kilograma viška.
Tom prilikom ugostila je plus size modela Luciju Lugomer i natjecateljicu “Života na vagi” Gabrijelu Crnjac, a gledateljima je otkrila i kako je uspjela smršaviti.
– Pokrenula sam se kada su me liječnici upozorili da imam problema sa zdravljem i kada mi je profesorica na fakultetu rekla da imam lice s kojim mogu glumiti princezu, ali stražnjicu s kojom ću uvijek glumiti samo tetke – ispričala je Pinčić.

Inače, Doris je prije dvije godine rodila treće dijete, kćerkicu Divnu, prvo zajedničko dijete s mužem Davorom Guberovićem za kojeg se udala u novembru 2023. Iz braka s Borisom Rogoznicom ima sina i kćerku.