Halidova borba se nastavlja: Prebačen na odjel onkologije

Piše: L. B.

Nakon brojnih špekulacija koje su se pojavile u regionalnim medijima, menadžer Nedim Srnja oglasio se povodom zdravstvenog stanja legendarnog pjevača Halida Bešlića.

Halid je prebačen na kliniku za onkološke pacijente i trenutno se osjeća dobro, prima terapiju i ide nabolje. Ovim putem želim da demantujem sve glasine koje kruže posljednjih dana, a to je da su Halidu otkazali organi i da je loše – ništa od toga nije tačno, poručio je Srnja.

Podsjetimo, u medijima su se pojavile kontradiktorne informacije da je Bešlić izašao iz bolnice, a zatim i da je i dalje na liječenju. Istina je da je pjevač samo premješten s odjela nefrologije na drugu kliniku unutar KCUS-a, gdje nastavlja sa terapijama.

Pročitajte još